Івано-франківських жінок-підприємниць навчатимуть інвестиційній грамотності (ВІДЕО)

Берегині сімейного вогнища чи «бізнес-вумен»? Сучасним жінкам не обов’язково між цим обирати. Якщо бути інвестиційно грамотними. А цього іванофранківчанок невдовзі навчатимуть. «Центр муніципального та регіонального розвитку» спільно з міським управлінням економічного та інтеграційного розвитку впроваджують проект «Інвестиційна грамотність для жінок-підприємниць». За підтримки Посольства США в Україні.

Цей стереотип упевнено спростовує і Ерік Фейн, Волонтер Корпусу Миру США. Адже має наглядний приклад успішної жінки – свою маму.

Ідея запровадити ворк-шопи з «Інвестиційної грамотності для жінок-підприємниць» належить саме йому. Ерік Фейн також поділиться практичними навиками із учасницями проекту. Адже й сам має чималий досвід у сфері бізнесу.

Щоправда, адаптуватимуть його під тутешні реалії, кажуть ініціатори проекту. У тому, що американська економічна школа матиме попит в Івано-Франківську, місцева влада не сумнівається. Ставку роблять на заробітчанок.

Це підтвердив і гендерний аналіз економічного розвитку жіночого підприємництва в Івано-Франківську. Статистика за останній квартал поточного року показала позитивну динаміку.

Саме на це скерований проект. Триватиме він упродовж півроку. Ініціатори мають намір зібрати півсотні учасників. І десяток експертів, які й навчатимуть прекрасну половину Івано-Франківська мистецтву ведення власної справи.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *