НОВИНИ

Івано-Франківський 83-й виборчий округ практично готовий до президентських виборів (ВІДЕО)

Івано-Франківський 83-й виборчий округ практично готовий до президентських виборів (ВІДЕО)

Остання можливість на «голос». Віднині змінити місце голосування виборці можуть лише через суд. Зробити це безпосередньо у відділі ведення Державного реєстру громадяни могли ще на початку року. Однак, відклали усе на останній момент. Аби прийняти довгі черги охочих виконати громадянський обов’язок, виконавчому органу довелося цілий місяць працювати без вихідних.

Між тим 83-й виборчий округ – на фінальному етапі підготовки до виборів. У цьому запевнили в окружній виборчій комісії. В Івано-Франківську діятиме 111 виборчих дільниць. З них – три нові. У 24-й школі, 13-му профтехучилищі та Крихівцях. Таке «розширення» – вимушене, кажуть в управлінні оргроботи та контролю. Адже кількість виборців в місті постійно зростає.

А от деякі дільниці «переїхали» за іншими адресами. Відтак, виборцям рекомендують звірити місця для голосування заздалегідь.

Для тих, хто самостійно не може прийти і віддати свій голос за обраного кандидата, можливе голосування на дому. Для цього, пояснюють в окружній виборчій комісії, необхідно до 29 березня написати заяву, прикріпивши до неї довідку від лікаря.

Усе, що від них залежить – зробили, кажуть в окружній виборчій комісії. Далі – справа за самими виборцями. Громадян закликають не нехтувати правом голосу. І реалізувати його 31-го березня. Виборчі дільниці працюватимуть з 8-ї ранку до 8-ї вечора.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]