НОВИНИ

Івано-Франківський Драмтеатр запрошує на прем’єру трагікомедії «Продавець дощу» (ВІДЕО)

Івано-Франківський Драмтеатр запрошує на прем’єру трагікомедії «Продавець дощу» (ВІДЕО)

Вічні питання – у сучасних реаліях. Творча група Івано-Франківського Драмтеатру не дарма заговорила на філософські теми. Від початку року актори вживалися у нові ролі. І нині готові вийти на сцену із прем’єрою «Продавець дощу». Це – трагікомедія за мотивами одноіменної п’єси американського драматурга Річарда Неша. Написана у 1954 році. І з тих пір перекладена на 40 мов світу. Особливість її – у цілковитій відсутності негативних персонажів, відзначають актори. Це, кажуть, історія про те, як людині самій собі не стати ворогом.

Із новоприбулих – і сам «продавець дощу». Виконавець головної ролі Біла Старбарка – Павло Кільницький. Зізнається, отримавши роль, був вражений, як твір із «витримкою» понад півстоліття може бути настільки актуальним нині.

Окрім актуальності – глибока драматургія. І цікаве художнє рішення, відзначають театрали. Соціально-побутова історія стає основою притчі. Словами класика актори розповідатимуть зі сцени про глибоко особисте. Кожен знайде у п’єсі щось своє, запевняють її творці.

…Уже цими вихідними. 28 та 29 червня. О 6-й годині вечора.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]