НОВИНИ

Івано-франківським школярам розповіли, як правильно доглядати за ротовою порожниною (ВІДЕО)

Івано-франківським школярам розповіли, як правильно доглядати за ротовою порожниною (ВІДЕО)

Ще так охоче до стоматолога діти не тягнулися. А все тому, що за пізнавальними іграми зовсім забули про не надто приємний процес лікування зубів. Такою й була мета педагогічного та медичного колективу 23-ї школи-ліцею. Навчити, проте не злякати.

Шкільного стоматолога Людмилу Кенюк учні добре знають. Близько 30-ти років вона працює у цій школі. І уже вивчила здоров’я своїх юних пацієнтів буквально «на зубок». Втім, аби профілактичні огляди та бесіди давали результат, відзначає, однієї роботи з дітьми недостатньо. Іноді вчити доводиться й батьків.

Якими зубними щітками варто користуватися, скільки разів у рік їх потрібно змінювати, які продукти добре впливають на стан зубів, а які – шкідливі. Година здоров’я пролетіла непомітно. Однак, не безслідно. Діти урок засвоїли.

В івано-франківських школах діє 19 стаціонарних стоматкабінетів. Тут регулярно оглядають учнів. І навіть лікують – при потребі. Паралельно стоматологи проводять відкриті уроки здоров’я. Для усіх класів – від 1-го до 11-го. І це, відзначають, таки дає результат. На усі «32».

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]