НОВИНИ

Іванофранківчанки влаштували автоперегони з фігурного водіння (ВІДЕО)

Іванофранківчанки влаштували автоперегони з фігурного водіння (ВІДЕО)

Жінки – неуважні водії? Вони не знають правил дорожнього руху і частіше потрапляють у ДТП? Івано-франківські автошанувальниці спростовують міфи. І навіть доводять протилежне. Кажуть, нині чимало представниць прекрасної половини людства можуть дати фору – сильній.

А досвід – чималий. Іванофранківчанка Олеся Михайлюк – 8 років за кермом своєї улюбленої «Фієсточки». На вірній «конячці» робила перші водійські спроби. А нині демонструє власні навички – уже на автоперегонах із фігурного водіння серед жінок.

«Жінки за кермом» – ініціатива обласного Управління патрульної поліції. Реалізована в рамках проекту «Будь сильною, протидій насильству!». Її першочергова мета, кажуть поліцейські, зрівняти права жінок і чоловіків. І не лише на дорогах. А вправність у водінні машини, запевняють, аж ніяк не залежить від статі.

Змагання – змаганнями. А вдосконалити майстерність водіння – ніколи не зайве, вважають поліцейські.

Спробувати власні сили на автослаломі змогли не лише кермувальниці «зі стажем». А й ті, хто не так давно сів за кермо автівки. Іванофранківчанка Ольга Савельєва з собою взяла чоловіка Артема. Каже, так почувається впевненіше. Він зізнається, довіряти чи ні дружині автівку уже не вагається.

Близько півтора десятка жінок не побоялися проїхати смугу з перешкодами. Аби довести усім, хто не вірив у них досі: жінкам за кермом – усе під силу.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]