НОВИНИ

Іванофранківці безкоштовно навчаються грі на музичних інструментах (ВІДЕО)

Іванофранківці безкоштовно навчаються грі на музичних інструментах (ВІДЕО)

Коли вплив маси сильніший за відсутність досвіду. Так «зігратися» учасники музичного майстер-класу змогли… з першого разу. При повній імпровізації. Та відсутності музичної освіти у більшості із них. Таку можливість отримали завдяки грантовому проекту «Музичні обійми», що стартував у середині лютого.

За частину грантових коштів співзасновники проекту закупили музичні інструменти. Це, зізнаються, задоволення – не з дешевих. Тому поповнюватимуть цю колекцію поступово. А поки запросили іванофранківців на майстер-клас із гри на джембе. Це – один із видів африканських барабанів, пояснює перкусіоніст Анатолій Гошівський. І відразу заспокоює, для того, аби опанувати цей музичний інструмент, не обов’язково бути професійним музикантом. Доводить на власному досвіді.

Опанувати базові ритми – справа нескладна, каже Анатолій. Головне – їх відчувати. Саме на цьому зосередився енергетик із творчою душею Олександр Кампов. Хоч джембе в руках тримає вперше – упевнено відбиває заданий ритм.

А от іванофранківець Микола Шакотько на ходу імпровізує. Хоч музичної освіти, як і більшість присутніх, не має, втім, має досвід.

«Ударний» майстер-клас зібрав близько півсотні учасників. Серед них – чимало дітей. Усім їм заняття не вартувало нічого. Сам проект «Музичні обійми» триватиме до початку травня. В його рамках відбудеться понад два десятки тематичних подій.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]