Іванофранківці вкотре виступили проти заборони діяльності спортклубів і фітнес-центрів (ВІДЕО)

Якщо не дозволяють тренуватися у спортклубах – розімнутися можна і на площі перед ОДА.

Так спортивна спільнота Івано-Франківська висловила протест рішенню Уряду. Щодо закриття спортзалів та фітнес-центрів. Через несприятливу епідемічну ситуацію в області. Втретє від початку адаптивного карантину вони прийшли під Адмінбудівлю. Адже переконані, такі обмеження безпідставні.

Крім того, що ця заборона відбирає у них єдиний заробіток, та ще й завдає неабиякої шкоди. Насамперед – здоров’ю і фізичній підготовці, наголошують спортивні тренери.

Близько місяця тому, коли мітингувальники вперше вийшли на акцію протесту, обласна комісія з надзвичайних ситуацій пішла їм назустріч. І дозволила працювати за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог. За цей час, стверджують представники закладів фізичної культури і спорту, жодного протоколу про порушення не отримали. Втім знову змушені доводити, що нічого небезпечного у їхній діяльності немає.

Аби їх почули, учасники акції протесту підписали звернення до Уряду. Уже не вперше їх підтримав і міський голова Руслан Марцінків. Адже переконаний, нині увагу необхідно приділяти не обмеженням, а профілактиці захворювання.

А поки міська влада спільно з мітингувальниками наполягає, обласна комісія з надзвичайних ситуацій негайно повинна переглянути рішення щодо припинення роботи спорзалів на Прикарпатті. В ОДА ж запевняють, поки не отримають відповідного розпорядження «зверху» – безсилі.

Тим часом протестувальники налаштовані рішуче. Або отримають дозвіл працювати і займатися спортом. Або площа Соборності стане альтернативним майданчиком для їхньої роботи. Принаймні, на період карантину.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на “Вежі”

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *