НОВИНИ

Іванофранківців залучають до Програми розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО)

Іванофранківців залучають до Програми розвитку місцевого самоврядування  (ВІДЕО)

Хто не встиг на «Бюджет участі», має ще одну можливість змінити простір навколо себе. Міськрада оголосила старт нового сезону Конкурсу програм розвитку місцевого самоврядування. До нього можуть долучитися усі учасники Івано-Франківської ОТГ, відзначають у мерії. Одна з найбільших категорій – ОСББ. Крім того – громадські організації, а також об’єднання, що діють при закладах освіти та культури. А ще – старостинські округи. Зважаючи на те, що сіл в Івано-Франківській ОТГ прибавилося, кількість проектів-переможців у цій категорії збільшили вдвічі. Тепер їх – 6.

Щоправда, за таких обставин їм необхідно шукати спонсорів для співфінансування проектів. Адже власного бюджету громади не мають. Між тим, умови розподілу оплати – незмінні – 70 на 30 відсотків. Більшу частину сплачує міська влада. Решту беруть на себе конкурсанти.

Та ці кошти учасники конкурсу не отримають на власний рахунок. Вони надійдуть розпорядникові. Тобто у відповідний департамент. Звідти – напряму підрядникові.
Конкурс програм розвитку місцевого самоврядування стартував відразу за «Бюджетом участі». Зважаючи на ажіотаж в рамках партиципаторного бюджетування, у мерії очікують чималого напливу і в цьому конкурсі.

Із детальними умовами участі у конкурсі можна ознайомитися на офіційному сайті міськради. Триватиме він до 20 березня. Термін реалізації одного проекту – не більше пів року, наголошують чиновники. А вже до листопада необхідно подати відповідні звіти.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]