НОВИНИ

Іванофранківців запрошують на прем’єру вистави Театру ветеранів та волонтерів сучасної війни (ВІДЕО)

Іванофранківців запрошують на прем'єру вистави Театру ветеранів та волонтерів сучасної війни (ВІДЕО)

На сцену вийдуть герої АТО і ООС. І заговорять Шекспірівською мовою. Перший в Україні соціальний Театр ветеранів та волонтерів сучасної війни «Project W» підготував дебютну виставу. Прем’єру комедії Шекспіра «12 ніч, або Що захочете» анонсували в івано-франківському Драмтеатрі. Це – унікальна спроба синтезувати мистецтво і війну, стверджують театрали. І черговий – уже творчий – подвиг українських воїнів. Адже підготувати свою першу в житті велику інсценізацію вони змогли всього за рік.

Відтак, в українській столиці оголосили кастинг. Охочих долучитися до соціально-мистецького проекту зареєструвалося понад пів сотні. З різних областей України. З них театральне журі обрало два десятки воїнів. Упродовж року вони вивчали англійську мову, вправлялися в акторській майстерності. Наставником для новоспечених акторів став Заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Таким творчим способом ініціатори проекту прагнуть нагадати – в Україні триває війна. І це не внутрішні міжусобиці. А ворожий наступ сусідів по кордону. У виставі, як і в житті, наголошують, надія помирає останньою.

Наприкінці травня у Києві відбулася прем’єра вистави. А іванофранківці зможуть побачити «12-ту ніч…» 21 червня. О 6-й годині вечора. На камерній сцені Драмтеатру. Після творчого деб”юту глядачі матимуть змогу особисто зустрітися з акторами та ініціаторами проекту «Project W».

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]