НОВИНИ

Капітальний ремонт – у Центральному народному домі Івано-Франківська (ВІДЕО)

Капітальний ремонт – у Центральному народному домі Івано-Франківська (ВІДЕО)

Колись тут засідав уряд Західноукраїнської Народної Республіки. Пізніше ця споруда стала культурно-розважальним осередком для містян. А нині Центральний народний дім Івано-Франківська – на капремонті. Його тут очікували давно, каже директор Галина Бай. З часу попереднього ремонту минуло понад 10 років. У будівлі, розповідає, почав протікати дах. Вода потрапляла аж у підвали. А приміщення на першому поверсі покрилися пліснявою. У таких умовах змушені були працювати тутешні культурно-мистецькі колективи.

Труднощі у проведенні тендеру, пояснюють у мерії, пов’язані зі специфікою робіт. Адже будинок – пам’ятка архітектури. Відповідно підрядника обирали із досвідом реконструкції історичних споруд. Минулого місяця такого знайшли. І відразу з ним уклали договір. Нині тут здійснюється демонтаж аварійних конструкцій. У планах – повне оновлення народного дому.

Після реконструкції споруда стане доступнішою і для маломобільних груп населення. Адже сюди часто навідуються люди з інвалідністю, кажуть у народному домі. Проект передбачає встановлення пандусів. Та особливе облаштування санітарно-гігієнічних приміщень. Між тим, завершити капремонт історичної будівлі підрядники мають намір до кінця наступного року.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]