НОВИНИ

“Карітас” організував свято для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

"Карітас" організував свято для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

Вони талановиті і життєлюбні. І щиро тішаться, коли суспільство сприймає їх на рівні. Люди з інвалідністю сміливо вийшли на сцену обласної Філармонії. Дехто з них – вперше переступив поріг концертзалу. Свято «Живу без обмежень» для них організували волонтери «Карітасу». Готували сценічні виступи у групах самодопомоги. Разом із вихованцями та їхніми батьками.

Свято вихованці «Карітасу» розділили зі своїми рідними та близькими. Адже саме в їх оточенні можуть завжди почувати себе розкуто і впевнено.

В образі ангела на сцену вийшов і 15-літній Денис Кузьмінський. Із Рожнятова. Емоційність юнака не залишила байдужими людей у залі.

Він наче розповідає власну історію. Як і у вірші, підліткові доводиться боротися із фізичною недугою у реальному житті, каже наставниця Катерина Головчак. Саме вона відкрила у Дениса талант декламувати поезію.

Нині на Прикарпатті діє 11 осередків самодопомоги. Розбудовувати їх «Карітас» почав у 2014-му. А між тим, соціальній інтеграції дітей та молоді з інвалідністю благодійний фонд присвятив десятиліття.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]