“Карітас” підсумував результати 2-річної діяльності у сфері миробудування (ВІЕДО)

«Об’єднуючи людей заради миру». Проект, який об’єднає Схід і Захід України. Благодійний фонд “Карітас” підсумував дворічну діяльність у сфері миробудування. Відбудова взаєморозуміння між людьми, що постраждали внаслідок гібридної війни. Підтримка родин загиблих учасників АТО та згуртування громади – головна мета проекту, кажуть організатори.

Основна причина більшості непорозумінь – відсутність повноти інформації, вважає директор благодійного фонду отець Володимир Чорній. Цю прогалину працівники “Карітасу” й намагаються виправити. Перш за все, шляхом дружніх зустрічей вимушених переселенців, учасників АТО та прикарпатців, які попри відстань не вважають війну – чужим горем. Вони змогли знайти рішення конфліктів. Та збагнули, людина – носій миру.

Зі сльозами на очах дружина ветерана АТО Тетяна Стадник згадує драматичний у її житті 2014 рік. Адже саме тоді їй довелось залишити рідний Луганськ. Та з маленькою донечкою почати нове життя на Західній Україні. Переконана, проект не лише допоміг знайти нових однодумців. А й навчив вирішувати конфлікти у сім’ї та в побуті.

Результати 2-річної діяльності працівники “Карітасу” зібрали у посібнику «Мир починається в серці кожного з нас». Окрім інформативності, кажуть, він ще й повчальний. Адже вчить вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *