НОВИНИ

“Карітас” презентував 7 історій про осередки самодопомоги молоді з інвалідністю (ВІДЕО)

"Карітас" презентував 7 історій про осередки самодопомоги молоді з інвалідністю (ВІДЕО)

Їй – 27. І у неї – ДЦП. Однак, хвороба не завадила їй навчитися вправно вишивати. Христина Жарська – учасниця тисменицької групи самодопомоги. Осередку соціальної адаптації для молоді з інвалідністю. При благодійному фонді «Карітас».

Зворушливі історії про молодь з інвалідністю об’єднали у збірку соцпрацівники «Карітасу». Кольоровий буклет «Любов у істині: побачити й прийняти» зібрав розповіді про 7 прикарпатських осередків самодопомоги. Загалом на Івано-Франківщині таких – понад десяток. При об’єднаних територіальних громадах. У тих віддалених куточках області, де особливі люди часто залишаються осторонь соціального життя.

Пересторога зрозуміла. Втім – марна, запевняє жителька Прикарпаття Леся Синичак. Вона довірила соцпрацівникам «Карітасу» свою 15-літню дочку. І про свій вибір ні на мить не пошкодувала.

Галичанка Олена Лисак теж пройшла групу самодопомоги при «Карітасі». А нині допомагає таким, як і сама, адаптуватися у суспільстві.

Нині волонтери “Карітасу” створюють ще два осередки самодопомоги. У Коломиї та Чернівцях. Та сподіваються, їхню ініціативу підтримають і в інших областях України.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]