«Карпатська Дорога Смаку”, як інструмент розвитку сільських територій (ВІДЕО)

Виготовлення вина, сиру та бринзді, як запорука розвитку сільських громад і туризму на Прикарпатті. така тема семінару-практикуму – «Карпатська дорога смаку». Це – Європейський проект,який покликаний надати українській продукції марку географічного зазначення. Експерти розповідають, знак європейської якості допоможе не лише поширити місцеву продукцію на міжнародному ринку, але й збільшити туристичний наплив, підвищити конкурентноспроможність та зберегти національну гастрономічну спадщину .

Виготовлення унікальних, якісних продуктів за технологією предків. В Україні першим товаром з маркою географічного зазначення, що визнана в ЄС – є Гуцульська овеча бриндзя. Експерти запевняють, аби український продукт був визнаний на міжнародному рівні потрібно дотримуватись певних вимог. Нині право на інтелектуальну власність даного продукту мають високогірні райони Івано-Франківської, Закарпатської і Чернівецької областей.

Загалом на проект виділено 3 мільйони євро. Розвиток системи географічних зазначень в Україні фінансує Європейський Союз.

Віра Ковцун,Світозар Савчук, Новини на Вежі.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *