Кімнати відпочинку волонтери облаштували у двох медзакладах Рожнятівщини (ВІДЕО)

Настінний дизайн із дерева, підвісні світильники у стилі «лофт» і навіть більярдний стіл… Відразу й не скажеш, що за дверима цієї кімнати – звичайна районна лікарня. Саме таку зону відпочинку для медиків Рожнятівської ЦРЛ облаштували волонтери. Так «Молода Просвіта Прикарпаття» втілює в життя проєкт під назвою «Здорові медики – здорова громада».

Створювати кімнату відпочинку медики центральної районної лікарні у Рожнятові почали самі. Ще задовго до старту проєкту. Медперсонал за власні кошти придбав, зокрема, більярдний стіл. Нині, кажуть лікарі, їхню ідею довершили волонтери.

Ще одну зону «релаксу» також відкрили у Перегінській підстанції Долинської станції ектренної швидкої медичної допомоги. Тут у посиленому режимі виконують професійний обов’язок понад три десятки працівників – лікарі, фельдшери та водії «швидких». Затяжна пандемія виснажила, зізнаються медики. Досі щодня отримують виклики про підозру на коронавірус. Близько 70 відсотків хворих госпіталізовують в Рожнятівське інфекційне відділення. Решта залишаються під наглядом сімейного лікаря. Занедужали на covid-інфекцію і 5-ро тутешніх медиків.

Нині «Молода Просвіта Прикарпаття» працює ще й над створенням відеороликів. Про непросту роботу медиків в умовах пандемії. Та не лише. До знімального процесу залучили працівників лікарень, бригад швидкої медичної допомоги, волонтерів, психологів. Та людей, котрі одужали від коронавірусу.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *