НОВИНИ

Книгу про “Пласт” видали на Прикарпатті (ВІДЕО)

Книгу про "Пласт" видали на Прикарпатті (ВІДЕО)

“Пластунам, що не зламали своїх присяг”. Чергову книгу з історію рідного краю презентував письменник-краєзнавець Василь Романюк. Це – публіцистичне дослідження про найвідоміший український скаутський рух. Зокрема, про зародження “Пласту” на основі організаційного досвіду вже наявних товариств – “Січі” “Сокола” та “Лугу”. Книга ілюстрована багатьма архівними світлинами.

Василь Романюк відомий на Прикарпатті багатьма масштабними виданнями. Зокрема, з-під його пера вийшла друком трилогія “Під покровом Богородиці”. Автор описує історію рідного Богородчанського району. А нещодавно перевидав “Богородчанський ціп”. Двотижневик, віднайдений у Львівському архіві, виходив друком наприкінці 20-их років минулого століття.

Усі книги Василя Романюка можна віднайти у районних бібліотеках. Долучається до їх видання місцева влада. Тут кажуть, зацікавлені у виданні історико – краєзнавчої літератури.

Нині Василь Романюк не відпочиває. Працює над біографією першого Патріарха Київського Мстислава. Чималу дослідницьку працю обіцяє видати окремою книгою.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]