НОВИНИ

Коломийські активісти збирають кошти для придбання сучасного апарату ШВЛ у місцеву лікарню (ВІДЕО)

Коломийські активісти збирають кошти для придбання сучасного апарату ШВЛ у місцеву лікарню (ВІДЕО)

Нині Юлія Грицьків щаслива та усміхнена мама. А два роки тому лікарі гінекологічного відділення № 1 Коломийської ЦРЛ рятували її життя та сина через складні пологи.

Саму операційну та життєвонеобхідні апарати Юлія побачила згодом. І зрозуміла, чому тоді так переживав її чоловік.

А це, власне, апарат штучної вентиляції легень. Точніше – два в одному.

Вже не одноразово, каже Юрій Свистун, апарат ШВЛ вимикався в процесі роботи. Його несправність через зношеність – загроза для життя пацієнток гінекологічного відділення. Сюди їдуть жінки з Коломийського, Городенківського, Косівського, Снятинського районів. Бо саме тут роблять понад 1300 операцій щороку, які доступні в приватних клініках та в обласних центрах.

Те, з чим працюють медики, 74-го та 82 -го року виробництва. І за цей час, кажуть, не отримали жодного обладнання в рамках діючих в області та районі цільових медичних програм.

Побачивши це все, Юлія з однодумцями організували проект “Вдихни життя в матір та дитя”. І вирішили звернутися до всіх небайдужих, аби зібрати кошти для придбання для відділення сучасного апарату ШВЛ. А це півмільйона гривень.

За період роботи благодійна організація зібрала кошти та придбала котел в сиротинець, апарт штучної вентиляції легень в дитячу поліклініку. Сюди ж невдовзі привезуть функціональні ліжка.

Ольга Цьома, Ярослав Лелет. Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]