“Кольорові світанки” – у Музеї мистецтв Прикарпаття (ВІДЕО)

Будівельник за фахом, художник – за хистом. Івано-Франківський митець Микола Качур презентував персональну виставку живопису «Кольорові світанки». Без художньої освіти, він здатний творчо переосмислювати побачене. Та інтерпретувати на власний лад колористичні нюанси довкілля. На виставці автор представив понад три десятки полотен.

Живописом член Спілки художників Микола Качура почав займатися вісім років тому. У його доробку переважають мальовничі пейзажі. До натюрмортів береться за поганої погоди. Зізнається, джерелом його творчості є природа.

Мистецтвознавці кажуть, творчість Качура – це особливе світовідчуття. Під час творення він прислухається до власної душі. Відтак авторські картини відзеркалюють його емоційний стан. Куратор виставки Наталія Доскалюк розповідає, живописна манера митця є фактурною, соковитою і динамічною.

Однією з найкращих робіт автор називає “Рожнятівський пейзаж”. На полотні зображено краєвид села Спас. Під час осінньої бурі.

“Кольорові світанки” – своєрідний творчий підсумок автора за попередні роки. Цього року художник Микола Качур має намір представити свої картини у Львові.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *