НОВИНИ

Коли ліфт не працює (ВІДЕО)

Коли ліфт не працює (ВІДЕО)

За сценарієм американських вестернів….. В Івано-Франківський мерії оголосили “полювання” на лиходіїв, які здійснювали підпали будинкових підйомників. За спійманого вандала чиновники обіцяють .”кругленьку ” винагороду .

Щомісяця аварійна служба МІУКуприймає понад півтисячі викликів стосовно поломки ліфтів. Та все ж значної шкоди завдають саме вандали.

Ліфти в Івано-Франківську обслуговує декілька приватних компаній. Їх фахівці здійснюють перевірку технічного стану підйомників та прибирання. Термін експлуатації більшості ліфтів перевищує чверть століття, кажуть комунальники. Відтак потребують систематичного ремонту, а то й заміни підйомних конструкцій. В місті налічується понад тисячу ліфтів.

Коштів на капремонт всіх ліфтів в міському бюджеті не вистачає , констратують чиновники. Переконані, до ремонту елеваторів повинні долучитися і мешкнці будинків. Аби назбирати необхідну суму на ремонт пропонують ввести платний проїзд у будинкових ліфтах. .

Якщо ця ідея Вам не довподоби , можна скористатися будинковими сходами. Така альтернатива навіть корисна для здоров’я. Фізичні навантаження сприяють роботі серцевосудинної системи та м’язових тканин. Діставшись 6-го поверху мій пульс в нормі, дещо підвищилося серцебиття та почастішало дихання. І я позбулася понад сотню зайвах калорій. Щоправда, такі вправи підсилу не всім. Зокрема, людям з інвалідністю та похилого віку.

Віра Лутчин,. Андрій Бойко, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]