Комунальники займуться евакуацією автівок – порушників паркування (ВІДЕО)

Звільнити міські вулиці від порушників правил паркування. В Івано-Франківській мерії мають намір евакуйовувати автівки, які здійснили зупинку поза втановленими межами. Відтак перешкоджають транспортному руху. Стежити за дотриманням ПДР будуть спеціальні інспектори міськвиконкому.

Евакуація здійснюватиметься відповідно до нового законодавства, яке стало чинним наприкінці вересня. Згідно з правилами, штрафні санкції за неправомірне паркування збільшилися втричі. А Муніципальна варта подбає про підвищення відповідальності водіїв за допомогою фото – та відеофіксації порушників.

Вилучені автівки направлятимуть на штрафмайданчик. З його власниками мерія проводить переговори. Арешт транспортних засобів проводитиметься спільно із співробітниками поліції.

В мерії переконані, евакуація автомобілів , які припарковані з порушеннями, сприятиме безпечній дорожній ситуації на вулицях міста. Підсилить мотивацію водіїв дотримуватися ПДР і фінансове питання. Адже порушник повинен відшкодувати виклик евакуатора, добові за штрафмайданчик та адмінстягнення. Ці кошти поповнять міську казну. Наразі комунальники оголосили тендер на купівлю евакуатора.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *