НОВИНИ

Китайське місто звернулося за допомогою до Івано-Франківська через коронавірус (ВІДЕО)

Китайське місто звернулося за допомогою до Івано-Франківська через коронавірус  (ВІДЕО)

Друг пізнається в біді. Мерія китайського міста Наньнін звернулася за допомогою до івано-франківських колег. У боротьбі із коронавірусом. Понад 17 тисяч хворих – така остання статистика епідемії. Місцева влада намагається убезпечити своїх громадян від вірусу. Проте засобів захисту критично не вистачає. Відтак, просять про гуманітарну допомогу від міст-побратимів.

Коронавірус уже забрав життя понад 360-ти жителів Китаю. Один смертельний випадок виявили також за межами враженої вірусом Республіки. У Філіпінах. Проте помер також китаєць. А от майже півтисячі людей цілком одужали. Втім, медики прогнозують, кількість хворих зростатиме ще упродовж двох тижнів.

Від імовірних випадків захворювання перестрахувалися і в Івано-Франківську. В обласній інфекційній лікарні облаштували спеціальні відокремлені палати. Для госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус. Між тим, розповідають у профільному управлінні, інфекцію вперше виявили і почали досліджувати у 1965 році. Проте спеціальної вакцини проти захворювання досі немає. І найближчі пів року, наголошують фахівці, не буде.

Між тим, управління охорони здоров’я має намір звернутися до місцевих фармацевтичних установ. Аби зібрати необхідну допомогу для міста-побратима. Проте щодо медичних ресурсів Івано-Франківська фахівці мають сумніви.

Наразі жодна країна світу не застрахована від коронавірусу, кажуть фахівці. Серед іванофранківців, що днями повернулися з Китаю, небезпечного захворювання не виявили.
А тим часом Український центр громадського здоров’я радить, як захиститися від недуги. Перш за все – особливо ретельно дотримуватися правил особистої гігієни. Часто мити руки з милом та користуватися антибактеріальними спреями. Не забувати і про етикет. Закривати рот і ніс серветкою під час кашлю. Крім того, ретельно готувати їжу. Зокрема, м’ясо і яйця. Уникати сироїдіння. Зрештою, загальноприйняте правило – не контактувати із людьми, в яких спостерігаються симптоми захворювання.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]