НОВИНИ

Легендарних “кіборгів” вшанували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Легендарних "кіборгів" вшанували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

“Ми пам’ятаємо героїв”. Захисників Донецького аеропорту вшанували в Івано-Франківську. Сотні колишніх бійців, громадських активістів та звичайних громадян прийшли на літургію до Катедрального собору. Після цього сформували колону і вирушили середмістям до Меморіального скверу. У руках найменших учасників колони – світлини легендарних “кіборгів”.

4 роки тому українські силовики чинили збройний опір сепаратистам в Донецькому аеропорту. І змушені були “здати” приміщення лише після того, як ворог підірвав вщент зруйнований термінал. За різними підрахунками, за весь період перебування українських військових в ДАПі, а це 242 дні, загинуло близько сотні “кіборгів. Понад 400 поранено.

ПрикарпатецьТарас Червак захищав аеропорт із жовтня по листопад 2014-го року. Каже, тоді ніхто не міг передбачити, що оборона Донецького летовища обійдеться українським армійцям такою дорогою ціною.

Своє життя в боях за Донецький аеропорт віддали 7 захисників із Прикарпаття. На молитві в Меморіальному сквері з портретами “кіборгів” – мами, дружини та діти. Згадують життєвий шлях найрідніших.

Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська. А його захисників нарекли словом — “кіборги”.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]