НОВИНИ

Львівський телеведучий Остап Дроздов назвав внутрішніх переселенців «втікачами» та винуватцями війни (ВІДЕО)

Образив, аби попіаритися …. В Івано-Франківську львівський телеведучий Остап Дроздов назвав внутрішніх переселенців «втікачами», «гостями» та винуватцями війни. Необгрунтовані звинувачення журналіст висловив під час круглого столу, присвяченому захисту прав і свобод переселенців на Прикарпатті.

Зухвалий виступ телеведучого, обурив присутніх донеччан та луганчан. Втім, вони дали йому гідну відповідь, поставивши на місце.

Голослівно ображати переселенців дуже легко, кажуть донеччани. Особливо тим, хто не стикався з їхніми проблемами і спокійно проживає в теплі та затишку на неокупованій території. Засуджує непристойну поведінку приїжджого телеведучого і горлівчанин Петро. Каже, львівський журналіст розпалює ворожнечу між місцевими жителями та східними українцями. Чоловік спростовує докори журналіста. Він пояснює, яка причина спонукала його сім’ю, як і більшість вимушених переселенців, покинути рідне місто.

Він просто «збирав» собі «лайки» і шукав нових прихильників, пояснив образливі закиди телеведучого юрист Олександр Фомічов. Адже тема переселенців досі актуальна. А більш цікава в негативному фокусі. Тож нині «очорнює» східних українців не лише львівський гість. Полюбляють це робити і місцеві ЗМІ, наголошує фахівець.

Випадки з тимчасовим поселенням на два тижні два роки тому, дійсно, були. Втім, це стосувалося далеко не усіх переселенців. Більшість дбають про себе з самого початку самотужки, кажуть донеччани. Зокрема, сплачують податки, як і місцеві мешканці. І їх ображають наклепи та безглузді принизливі ярлики.

Вимушені переселенці переконані, вони такі ж громадяни України, як і усі інші. І ніхто не має права докоряти їм, що вони з Донеччини, Луганщини чи Криму. Це підтверджують і юристи. Втім, лихослови знайдуться завжди.

Ольга Цьома, Віктор Костинюк, Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]