Майже півсотні людей евакуювали вогнеборці під час пожежі в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Через вікна пожежною драбиною вогнеборці евакуювали майже три десятка людей. 7-х – з особливо небезпечної зони. Інших – у захисних масках вивели сходовою кліткою. В очікуванні допомоги біля вікна завмерла й Віра з дітьми.

Густе задимлення у під’їзді 5-поверхового житлового будинку на вулиці Тичини мешканці помітили по полудні. Відразу викликали рятувальників.

І це – м’яко кажучи. Роботу вогнеборців ускладнювали відразу декілька факторів. Перший – ще під час розгортання сил і спецзасобів. Автомобілі, припарковані поруч із будинком, не дозволяли наблизитися службовим машинам на потрібну відстань. Втім, як виявилося, це – лише «квіточки». Сходові клітки всередині були заставлені речами домашнього вжитку та старими меблями. А половина евакуаційних виходів – закнені на замок.

Повернутися до власних осель мешканці змогли лише після того, як рятувальники повністю випустили із приміщень дим. Щоправда, довелося вибивати вікна.

Джерелом задимлення став електричний розподільний щит. Втім, «надзвичайники» переконані, значно більшу загрозу життю і здоров’ю мешканців несе нехтування пожежною безпекою. Якби загорання сталося у нічну пору, коли всі сплять, наслідки могли б бути трагічні.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *