НОВИНИ

Малярство культової художниці Емми Андієвської презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Малярство культової художниці Емми Андієвської презентували в Івано-Франківську  (ВІДЕО)

За космічними вимірами. Картини відомої української емігрантки відтепер можуть побачити в Івано-Франківську. В Музеї мистецтв експонується виставка “Космос Емми Андієвської”. Організатори виставки констатують, казкова тематика завжди присутня в творчості мисткині. А стиль дещо нагадує роботи Сальвадора Далі.

Уродженка Донецька Емма Андієвська нині мешкає у Мюнхені. 88-річна художниця та літераторка продовжує творити. Завжди з любов’ю згадуючи про Україну. У її творчому доробку – чотири десятки поетичних та прозових збірок, три романи, а ще близько 17-ти тисяч творів мистецтва. Свої живописні полотна Емма Андієвська передала одній із галерей, що в Луцьку. А вже їхні куратори зобов’язалися показати картини у великих містах України. Центральна картина – “Навколо Троянського коня”.

30 виставок у 30-ти містах.Твори Емми Андієвської почали свою подорож музеями України. В рамках проекту “Дифузія”, присвяченого 30-річчю незалежності України. Куратори проекту розповідають, започатковують так званий стиль “гостьових” виставок.

На згадку про виставку в Івано-Франківську залишиться в місті одна із робіт Емми Андієвської. Організатори мають намір подарувати Музею мистецтв Прикарпаття полотно “Розп’яття”.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]