НОВИНИ

Медики закликають вакцинуватися проти вірусних захворювань (ВІДЕО)

Медики закликають вакцинуватися проти вірусних захворювань (ВІДЕО)

Грип впевнено наступає, застерігають прикарпатські медики. З початку жовтня на ГРВі захворіли понад тисячу іванофранківців. Майже половина пацієнтів – школярі. І це лише перша хвиля захворювання. Людям варто попередити недугу за допомогою щеплень, зазначили фахівці.

Підвищення вірусних захворювань спричинила сезонна зміна погоди. В цей період варто зміцнити імунітет вакциною. Лікарі запевняють, проводити щеплення можна у будь-якій поліклініці. Для цього потрібно придбати вакцину. Її ціна становить близько 300 гривень.

Медики радять також дотримуватися профілактичних заходів: не переохолоджуватися, дбати про активний відпочинок та здоровий сон, споживати збалансовану їжу. Перехворіти на ногах – найпоширеніша помилка пацієнтів.

На території області також спостерігається масове захворювання на кір. Це – гостре інфекційне захворювання, що характеризується підвищенням температури, катаральним запаленням слизових оболонок носа, ока і горла, та появою на шкірі плям висипу. Передається кір повітряно-крапельним шляхом та при контакті з хворим.

У двох школах Надвірнянського району призупинено навчання у зв’язку зі спалахом кору. В Івано-Франківську ситуація щодо цього захворювання не досягла критичної позначки, запевнили епідемологи.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]