Мешканці Геріатричного пансіонату стали “Миколаями” для вихованців будинку-інтернату (ВІДЕО)

Як прожити на «скромну» пенсію, коли у старості літ залишився наодинці?… Мешканці обласного Геріатричного пансіонату у Миколаїв день вирішили забули про особисті проблеми. Та зайнялися благодійністю. Скинулися власними заощадженнями – хто скільки мав. І за них накупили солодких подарунків. Для дівчаток Коломийського дитячого будинку-інтернату. Вручити їх теж вирішили особисто. Відправилися за 60 кілометрів від місця проживання. В гості до дітей.

Так довгожданих гостей зустрічають у Коломиї. Щира радість і обійми – не спроста. Серед нинішніх постояльців дому пристарілих – чимало колишніх вихованців цього будинку-інтернату.

Емоційна зустріч. Вони не бачилися щонайменше 5 років. Сліз не стримують і дорослі.

Тут у будинку-інтернаті до повноліття виховуються діти з фізичними та психоемоційними вадами. Далі більшість із них змушена йти в доросле життя. У їхньому випадку це – інша соціально-медична установа. На зразок пансіонату. Де уже не має значення вік. Та є люди, які супроводжуватимуть надалі.

До зустрічі дорогих гостей вихованці інтернату особливо підготувалися.

Спостерігаючи за їх виступом, колишнє життя в інтернаті згадує Майя Тонієвич. 10 років тому вона поселилася в Геріатричному пансіонаті. До того, каже, відколи себе пам’ятає, мешкала саме тут.

Радіють зустрічі і давні подруги – Галина та Надія. Запевняють, з цим будинком у них зв’язані найкращі спогади.

Щоправда, часу на душевні розмови виявилося занадто мало. Довелося знову розлучатися. Та тепер івано-франківські добродії чекають друзів у себе в гостях.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *