НОВИНИ

МФК «Прикарпаття» планує закріпитися у 1-й Лізі (ВІДЕО)

МФК «Прикарпаття» планує закріпитися у 1-й Лізі (ВІДЕО)

Із новими силами. Та амбітними планами. «Прикарпаття» – на старті нового футбольного сезону. Наприкінці тижня Команда Рідного Краю зіграє дебютний матч 1-ї Ліги Чемпіонату України. Про це її представники повідомили на прес-конференції. Нині одна із найбільш популярних команд області упевнено переходить на новий футбольний рівень. Однак, два роки тому, коли клуб лише створювався, згадує головний тренер Володимир Ковалюк, мало хто вірив у його професійний успіх.

Наступне завдання – потрапити в десятку кращих. Для цього у міжсезоння команда провела ротацію складу.

Нині «Прикарпаття» активно готується до стартового матчу. Усю серйозність 1-ї Ліги розуміють як тренер, так і гравці. Кажуть, налаштовані рішуче. Та сподіваються на позитивний результат.

На останній сесії міськради на розвиток МФК «Прикарпаття» було виділено мільйон гривень. Паралельно чиновники вирішили створити спеціальний фонд допомоги команді. Для цього залучили місцевих підприємців та бізнесменів.

Підтримати клуб фінансово можуть і вболівальники. Придбавши сезонний абонемент на усі матчі «Прикарпаття». Перший із них відбудеться 20 липня. На «рідному» полі команда зіграє із одеськими «Балканами».

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]