На позачергових парламентських виборах в Івано-Франківську проголосувало 48,04 % виборців (ВІДЕО)

«Слуга народу», «Опозиційна платформа», «Єфропейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». У такому порядку, за попереднім підрахунком бюлетнів, політичні партії проходять у Парламент. Такий вибір напередодні зробили українці. Віддали свої голоси і за депутатів у мажоритарні округи. Зокрема, іванофранківці в більшості підтримали висуванку від «Свободи» Оксану Савчук. Значну підтримку містян отримав і кандидат від провладної партії – Андрій Сторожук. А також Олексій Петечел – партія “Европейська солідарність”.

Знехтувати громадянським обов’язком не міг і Богдан Романович. Він, як співається у пісні – справжній Полковник. Не за заванням, а за паспортом. У свої 83 Богдан Романович не засиджується у 4-х стінах.

Викликати членів виборчої комісії на дім Богдан Романович принципово не хотів. Хоча й мав таке право. Вирішив – прийде на голосування самостійно. Адже справа важлива. Вирішується доля країни.

Усі 111 дільниць в рамках 83-го виборчого округу відкрилися вчасно і без порушень. Іванофранківці голосували дисципліновано, відзначають спостерігачі.

Чи то у зв’язку з літнім періодом, чи з особистих переконань – голосувати містяни не поспішали. Парламентські вибори, на відміну від президентських, відзначилися меншим ажіотажем, порівнюють на виборчих дільницях.

Станом на 20-ту годину явка виборців у Івано-Франківську становила дещо більше 48-ми відсотків. Загалом в Україні ЦВК зафіксувала 49,84 відсотка відданих голосів. Менше 15-ти мільйонів українців. І цей показник уже визнали найнижчим за всю історію парламентських виборів у державі.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *