НОВИНИ

На Прикарпатті впорядкують національні природні парки (ВІДЕО)

На Прикарпатті впорядкують національні природні парки (ВІДЕО)

Екологічну ситуацію на Прикарпатті проаналізує Рада регіонального розвитку. В рамках її чергового засідання Івано-Франківськ відвідав Міністр екології та природніх ресурсів. Остап Семерак стверджує, у пріоритеті профільного міністерства – збереження та розвиток природних ресурсів Карпат.

Торік міністерство виділило близько 3 мільйонів гривень екологічного податку на придбання технологічного спецобладнання. Воно знадобиться для протипожежного захисту та протидії браконьєрству. Також ініціювано жорсткі норми санітарної вирубки лісів. Попри це буде створено спеціалізовані офіси, які налагоджуватимуть контакти з туристами та молоддю. У порядку денному галузевого міністрерства – стан місцевих водойм.

Зустріч з міністром відбулася в Прикарпатському національному університеті. Це один з небагатьох вітчизняних ВИШів, що культивує екологічну тематику. І опікується національними природніми парками Івано-Франківщини. Відтак має тісні контакти з профільним міністерством.

Зміцнення позиції національних природніх парків є надзвичайно важливим чинником, який відкриє безліч можливостей. Це – збереження біорізноманіття Прикарпаття, розширення сфери наукової, рекреаційної та еколого-освітньої роботи. А головним чином, маєдає поштовх для розвитку зеленого туризму та супутнього бізнесу у гірських районах Прикарпаття.

Роксолана Белей, Мирон Василик, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]