НОВИНИ

На Прикарпатті зареєстровано понад 26 тисяч хворих на рак (ВІДЕО)

На Прикарпатті зареєстровано понад 26 тисяч хворих на рак (ВІДЕО)

У жінок він засідає у грудях, у чоловіків – у легенях. А дітям проникає у кров. Такі найпоширеніші випадки захворювання на рак назвали прикарпатські онкологи. Кажуть, торік на Прикапатті у понад 4 тисяч людей вперше виявили цю недугу. І це, наголошують, найбільші показники за всю історію існування Прикарпатського онкологічного центру.

Справа не лише у поступовому зниженні стійкості організму перед хворобами, пояснюють медики. З віком люди все рідше проходять профілактичні медогляди. А коли недуга сама дає про себе знати – лікувати її найчастіше – уже запізно.

Марні сподівання – і на допомогу від держави. Цільова програма лікування онкологічних захворювань завершилася ще два роки тому. Прикарпаття натомість запровадило власну, спрямовану на «покращення стану діагностики і лікування злоякісних пухлин». Із терміном дії до 2020-го року.

Все ж цього не достатньо, відзначають фахівці. Нині на обліку в обласному онкоцентрі перебуває близько 26-ти з половиною тисяч пацієнтів. Показник невтішний. Та разом із тим – нижчий за середній в Україні.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]