Названо переможців грантової програми зимового сезону (ВІДЕО)

Диск-гольф парк, день Вуличної Музики чи навчальний курс із моделювання міського простору з глини. Невдовзі усе це втілять в Івано-Франківську. Завдяки грантовій програмі від громадського ресторану. Загальний фонд зимового сезону становив близько 300 тисяч гривень. Їх розділили між сімома проектами. Серед переможців – «СортСмарт» – громадська станція-сортувальня вторсировини.

Аби бабці та дідусі не сиділи у чотирьох стінах. Ще один проект-переможець – «Ба і Ді фрілансери». Це – веб-платформа для соціального підприємництва, пояснює автор ідеї Галина Плотницька. Вона й сама у свої 60 – активна бабуся. Запевняє, життєвий досвід іноді може стати чудовим «стартовим капіталом» для втілення бізнес-ідей.

Учасникам веб-платформи пропонують стати помічниками для молодих батьків. Наприклад, допомогти у господарстві. Чи доглянути за дітьми. Це, вважають автори проекту, допоможе і підзаробити, і не впасти у відчай від відчуття самотності чи незатребуваності.

За 5 років існування грантової програми її засновники підтримали 113 проектів. На загальну суму майже 3 мільйони гривень. Для декого з учасників, розповідають організатори, це стало поштовхом до активного розвитку власної справи.

Подати заявку на наступний грантовий сезон можна із середини березня до середини квітня.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *