Небайдужі доброчинці зібрали благодійну допомогу подружжю Морозів (ВІДЕО)

«Допомога твоя – найсильніша зброя!». Під таким лозунгом в Івано-Франківську відбулася дводенна благодійна акція. На підтримку сім’ї Морозів. Життя подружжя госпітальєрів Тетяни і Сергія перевернулося з ніг на голову торік. Коли в обох виявили онкозахворювання. У нього – пухлина мозку. У неї – злоякісне пухлинне утворювання. Обоє уже пережили операції. Втім, попереду ще тривале і недешеве лікування.

А добро повинно повернутися сторицею, переконані організатори акції. На площі Ринок вони розгорнули масштабне дійство. Тут – і виставка фронтових експонатів, і смачне частування від бійців. А на сцені – гучний концерт.

Із фронту та тилу. Руку допомоги госпітальєрам подали не лише учасники бойових дій, а й їхні дружини. Спеціально для благодійного аукціону організували «солодкий» стіл. Напекли солодощів – на будь-який смак.

Невдовзі під сценою з’являється ще один експонат. Реанімобіль батальйону «Госпітальєри». У ньому – незмінний керманич – Сергій Мороз. Нині він пройшов перший курс променевої терапії. Попереду – реабілітація.

Людською небайдужістю Сергій приємно вражений. Дякує, тим, хто не зостався осторонь. Адже, каже, власними силами вони із дружиною лікування не потягнули б.

За час дводенної акції благодійникам вдалося зібрати бажану суму – 100 тисяч гривень. Гроші уже передали Сергієві та Тетяні Морозам.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *