Нині на Прикарпатті споруджують три великі спорткомлекси (ВІДЕО)

Стратегія розвитку фізичної культури і спорту. Нині на Прикарпатті фунціонують понад три сотні універсальних спортивних майданчиків. І цей показник – один із кращих в Україні, звітують в обласному профільному управлінні. Ключовим завданням теперішнього року спортивні функціонери називають реконструкцію та будівництво трьох масштабних об”єктів. Це – спорткомлекс в Університеті нафти й газу, біатлонний комплекс на гірськолижному курорті та спортивний центр в Коломиї.

Проте грошей на розвиток спортивної інфраструктури не вистачає. Новостворені ОТГ, як свідчить нинішня практика, фізкультурою і спортом не надто переймаються. Відтак під загрозою закриття опинилася низка спортивних шкіл. Аби приборкати таку тенденцію, облрада пропонує налагодити приватно-державне партерство. У такий спосіб, зокрема, здійснюється реконструкція лижних трамплінів у Ворохті.

Щодо спорудження Палацу спорту в Івано-Франківську, то обласні чиновники нарешті визначилися із місцем його розташування. Це буде стадіон “Юність”.

Ольга Цьома, Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *