Обласна Асоціація учасників АТО запровадила низку організаційних змін (ВІДЕО)

Обласна Асоціація учасників та ветеранів АТО обрала нове керівництво. Відтепер її очолює Мирослав Кріль. Також обрано двох заступників та секретаря, яких раніше не було. Зміни у статуті – ініціатива уже нового керівництва. Відтепер до вирішення будь-яких питань Асоціація залучатиме представників районних осередків. Відтак це сприятиме згуртуванню прикарпатських АТОвців. Рильєфно окреслений у статуті політичний аспект.

Наразі обласну Асоціацію формують 25-ть низових спілок. Це понад вісім тисяч осіб. Нині значну увагу Асоціація хоче привернути до реабілітації воїнів АТО у медзакладах. Адже – «з війни не повертаються. З війни приходять», стверджує активістка Асоціації Євдокія Попович.

Також цими вихідними обласна Асоціація проведе благодійну акцію –« Допомога твоя – найсильніша зброя». Зібрані кошти передадуть на лікування дочки побратима Івана Стефаніва. У 14-річної Олександри лікарі діагностували рак мозку.

А ще Асоціація має намір зібрати кошти на спорудження гарнізонного храму Святого Сотника Лонгина. Церкву планують звести по вулиці Чорновола.

Михайло Березень, Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *