НОВИНИ

Обласні військові комісаріати – реформують (ВІДЕО)

Обласні військові комісаріати - реформують (ВІДЕО)

До українського війська – по – новому. На базі обласних військових комісаріатів заплановано створення Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Пілотний проект такого переформатування запроваджено в Чернігівському облвійськкоматі. Тут по- сучасному обладнали приміщення з рецепцією. А ще розмістили інформаційні стенди. Налагоджено роботу трьох так званих вербувальників. Вони займуться підбором кандидатів на контракт у сухопутні, військово-повітряні та військово-морські сили.

Перспективна модель кардинально змінює підходи до забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни, пенсіонерам Збройних Сил України та членам їх сімей. А головне – суттєво удосконалить порядок комплектування військ особовим складом. Більш системною стане оборонно-мобілізаційна робота загалом, стверджують у військовому комісаріаті.

Реформа торкнеться також районних та міських військових комісаріатів. Там будуть створені відокремлені підрозділи. Наразі для деяких з них обирають відповідні приміщення. Із вдалою логістикою.

Михайло Березень, Мирон Василик. НОВИНИ на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]