Очільник міста відзвітував про організацію дозвілля в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Черговий звіт про діяльність на посаді міського голови Руслан Марцінків провів для молодіжної аудиторії. Серед юнаків та дівчат, котрі надають перевагу змістовному дозвіллю. А відтак безпосередньо беруть участь в багатьох спортивно- розважальних та культурно-мистецьких акціях. Півтори тисячі різномантітних заходів у сфері молодіжного дозвілля проведено за 4 роки в Івано-Франківську, констатував Руслан Марцінків. В ході формування нового бюджету міська влада вирішила, зокрема, збільшити на 35-40 відсотків зарплату тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. І це притому, що держава фактично не стимулює розвиток місцевих ДЮСШа. А раніше стипендіатами міської ради стали кращі спортсмени Івано-Франківська.

Профільні Департаменти міського виконавчого комітету повсякчас розширюють палітру масових відпочинкових заходів. Чимало з них, як скажімо, фестивалі “Свято ковалів”, “Коляда на Майзлях” уже набули статутусу міжнародних. Міська влада неабияк зацікавлена у тому, щоб якомога більше іванофранківців мали доступ до цікавого та активного дозвілля, культурного і духовного розвитку.

Загалом за 4 роки в Івано-Франківську відбулося понад три тисячі культурно – мистецьких заходів, наголосив мер міста. Їх відвідали понад півмільйона глядачів.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *