Очільники міста та області відвідали ключові об’єкти, що споруджуються в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Міст через Бистрицю Солотвинську, Палац Спорту та ангіограф для Центральної міської клінічної лікарні. Три пріоритетні плани для міської влади Івано-Франківська. Проте без державної допомоги, відзначають у мерії, реалізувати їх не зможуть. Відтак, звернулися за допомогою до облдержадміністрації. Новопризначеному керівникові області Денису Шмигалю місцеві чиновники провели цілу екскурсію на об’єктах, що будуються та реконструюються. Почали із найбільш резонансного – Галицького мосту у мікрорайоні «Пасічна».

Окрім об”єктів інфраструктури звернули увагу і на медицину. На порядку денному – закупівля ангіографа для Центральної міської клінічної лікарні. Наразі на цілу область – 3 такі апарати. 4-й, відзначають в обласному Департаменті охорони здоров’я, встановлять у тому медзакладі, який зможе профінансувати не менше половини його вартості. А це – близько 6-ти мільйонів гривень. ЦМКЛ до цього готова. До того ж, стверджують тутешні медики, саме тут проводиться чи не найбільша кількість операцій за рік. Відтак, сподіваються, рішення чиновників буде на їхню користь.

Насамкінець – спортивна інфраструктура. Будівництво Палацу Спорту поруч зі стадіоном «Рух». Ще один важливий для міста об’єкт, стверджують у мерії. Проте, знову ж таки, за браком коштів ніяк не можуть розпочати будівництво. Відзначають, раді будуть підтримці інвесторів.

Можна 10 разів обговорити. Та краще – один раз побачити, наголошують чиновники. Практику таких об’єктових «відвідин» мають намір зберегти. А результати першого «рейду», запевняють, невдовзі стануть явними.

Михайло Березень, Ірина Головенко, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *