Один із житлових будинків утеплюють на Сніжній вулиці (ВІДЕО)

Півстолітню багатоповерхівку взялися утеплювати в Івано-Франківську. Після кількарічного поневіряння кабінетами міської влади мешканці таки отримали шанс на тепло в домівках. Розповідають, у будинку 6 десятків квартир. Кожне друге момешкання перейшло на автономне опалення. Проте витрати на теплопостачання суттєво не скоротилися.

Утеплюватимуть стіни будинку майже три місяці. Підрядники кажуть, розпочали дещо із запізненням. Адже нормально приступити до роботи заважали дощі. Дані виконавці робіт уже мають досвід щодо утеплення приміщень. На їхньому рахунку – кілька десятків багатоповерхівок, школи та садочки.

80 на 20. За такою формулою утеплюють багатоповерхівки в Івано-Франківську. Більшу частину коштів виділяють із міського бюджету. Решту 20 відсотків сплачують мешканці. В рахунок кварплати протягом 12-ти місяців. У мерії попереджають, сама підготовка до утеплення є процедурою тривалою.

Після будинку на Сніжній вулиці, роботи з утеплення розпочнуться в багатоквартирному будинку, на вулиці Миколайчука, 16.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *