НОВИНИ

“ОПОРА” зафіксувала фальстарт президентської виборчої кампанії на Прикарпатті (ВІДЕО)

"ОПОРА" зафіксувала  фальстарт президентської виборчої кампанії на Прикарпатті (ВІДЕО)

Виборча кампанія ще офіційно не стартувала, а потенційні кандидати на президентську посаду уже почали нагадувати про себе. Такий фальстарт зафіксували представники громадянської мережі «ОПОРА». За активністю політиків вони спостерігають з літа. Кажуть, відтоді Прикарпаття відвідали 9 претендентів на пост Президента України. Дехто – навіть неодноразово. Втім, усе – безнаказано. Адже формально такі дії не є агітацією, кажуть громадські спостерігачі.

На війні всі методи прийнятні. Окрім традиційних зустрічей із виборцями, яких спостерігачі нарахували майже чверть сотні, та агітації у ЗМІ , дехто із потенційних кандидатів вдався і до «чорного піару».

Гречка уже не в моді. Голоси виборців претенденти на крісло Глави держави тепер завойовують «політичною благодійністю». Саме так спостерігачі назвали дії потенційних кандидатів із, на перший погляд, благородним мотивом.

Зі стартом виборчої кампанії експерти «ОПОРИ» розпочнуть масштабне довготермінове спостереження за виборами Президента України. У всіх регіонах працюватимуть громадські омбудсмени. Вони будуть взаємодіяти з правоохоронними органами. Та реагувати на порушення виборчого законодавства.

Втручатися у виборчий процес омбудсмени не будуть. Активною фазою їх діяльності стануть президентські та парламентські вибори. А також – місцеві – у 2020 році.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]