Організатори розповіли про особливості цьогорічного “Свята ковалів” (ВІДЕО)

Музичне, світлове та відеошоу. А ще – танці з вогнем і гра на металі. Усе це іванофранківці та гості міста зможуть побачити на «Святі ковалів». 17-й міжнародний Фестиваль ковальського мистецтва збере представників із 20-ти країн світу. Та покаже себе із нових сторін, інтригують організатори.

Задля цього організатори проведуть першу в Україні науково-практичну конференцію. «Візії майбутнього» «залізної» справи шукатимуть українські та закордонні фахівці по металу.

Нинішнє «Свято ковалів» організатори присвятили також екологічній тематиці. Хочуть привернути увагу суспільства до проблеми зниклих рік. Тож, на фортечній площі куватимуть якори. А метал звучатите джазово. Під акомпанемент тріо Марка Токаря. Усе це – під час уже традиційного «Нічного кування». У ніч на 4 травня ковалі зійдуться з робочим інструментом на площі Міцкевича.

«Свято ковалів» відбудеться в рамках святкування Дня міста. І триватиме з 3-го пдо 5-те травня. Тоді ж офіційно відкриють першу скульптуру у повітрі «Мої птахи». Як відгомін минулорічного фестивалю. Її встановили у провулку між Галицькою вулицею та Майданом Шептицького. А яким буде цьогорічний подарунок на згадку від ковалів для Івано-Франківська поки невідомо.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *