Після трагедії в Одеському коледжі контроль за пожежною безпекою посилили і в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Заблоковані припаркованим транспортом під’їзди до будівель, захаращені шляхи евакуації, несправна пожежна сигналізація… Як свідчать трагічні події в Одесі, усе це може вартувати десятків людських життів. 16 жертв, двоє з яких померли в лікарні. Решту рятувальники знайшли під завалами. У медзакладах досі перебувають 8-ро людей. Директорці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, в якому сталася фатальна пожежа, вручили підозру у службовій недбалості. А тим часом в Івано-Франківську зібрали Комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одеська трагедія сколихнула цілу країну. Викрила питання браку професійного оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій. А також – байдужість керівників освітніх, медичних чи соціальних установ до пожежної безпеки. Адже, як запевняють в обласному Управлінні ДСНС, третина рекомендованих інспекторами Служби порятунку протипожежних заходів не виконується.

Пояснення, здебільшого, одне: не вистачає фінансів. Та часто керівники цих установ нехтують і тими заходами безпеки, що не вимагають матеріальних витрат.

Над усім цим співробітники Служби порятунку обіцяють посилити контроль. В ОДА дали розпорядження керівникам профільних департаментів спільно з очільниками вищих навчальних закладів та установ охорони здоров’я забезпечення протипожежну безпеку. Зокрема, облаштувати в установах автоматичні системи оповіщення, придбати вогнегасники. Та терміново організувати навчання з цивільного захисту.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *