Планета на карантині: Як проходить карантин у жителів різних країн світу

Хто б міг подумати, що 2020 рік залишить значний слід в пам’яті людей цілого світу. Хтось прислухається до порад медиків і дотримується всіх правил карантину, а хтось досі переконаний, що це політична змова, а коронавірус – нічим не особлива хвороба. Так чи інакше, життя кожного із нас дещо змінило свій темп. Чим відрізняється карантинне перебування вдома жителів різних країн? На зв’язку Польща, Канада, Німеччина, Франція та Китай.

Христина

Польща, м.Варшава

Карантину ми дотримуємося. Я і мій Бартек живемо в лісі. Як двоє диких серед дикої природи.
Навіть тут він не випускає мене з хати, а я йому пошила маску.
Бартеку доводиться їздити в магазин, щоб купити мені дріжджі, бо дуже любить мій спечений хліб. Два дні тому в нас було побачення: ми зустрілися на кухні, я приготувала вечерю, підмалювала брови, а Бартек одягнув нові, випрасувані штани.

Ще вчусь їздити за кермом авто. Втім, подвір’ям, адже карантин. Також доводиться вдома співати, щоб не було нудно. Бартек проти такого “таланту”.


 

Віра

Німеччина, м. Мюнхен (Віндах)

У нас карантин почався 13 березня і планується до 20 квітня. У мене двоє дітей: молодшій – 16 місяців, старшій – 2,5 роки.
Віднедавна живемо в селі, то у нас є можливість вийти на двір. А в основному абсолютно стандартна домашня програма для дітей такого віку: малюємо, ліпимо з пластиліну, рухливі ігри. На жаль, дитячий майданчик зачинений, тому обходимося без нього.

Усіх правил карантину дотримуємося.

 А я планую розпочати домашні фітнес тренування, бо всі спортзали також зачинені.


 

Олександр

Канада, м.Монреаль

Ми з дружиною працюємо з дому починаючи з минулого тижня.
Зараз стараємось уникати паніки та натовпу. Якщо мені треба кудись поїхати, я без респіратора в людяні місця не заходжу. Особисто мене карантин вдома не лякає взагалі. Роботи у мене вистачає, бувають ще й нічні зміни. Домашніх справ теж повно, то ж на нудьгу немає часу.
У вільний час можна подивитись гарне кіно, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах. До речі, для тих, хто не любить комп’ютерні ігри, VR може бути хорошим варіантом. Оскільки тепер я не витрачаю час на дорогу, у мене є прекрасна можливість використати його для чогось кориснішого.
Моїй дружині вдома сидіти цілими днями не так просто як мені, то ж я розумію, що деяким людям може бути значно важче. Звісно, в карантині хорошого мало, особливо погано це впливає на економіку: вулиці пусті, магазини і підприємства закриваються. Це впливає на все і всіх. Чим це закінчиться спрогнозувати дуже важко. Але я б не очікував ні на що хороше. Багато смертей і страшні зміни в економіці.


 

Олеся

Франція, м. Ванв

Без потреби на вулицю намагаюсь не виходити. Якщо потрібно вийти за продуктами або в аптеку, то необхідно мати атетасьон (спеціальний лист, в якому вказано куди ти йдеш). При відсутності такого листа, можна заплатити штраф у розмірі 135 євро. В нас працює транспорт, але він для медпрацівників та продавців. Гуляти в парку не можна; всі розважальні заклади зачинені, тому переглядаю вдома фільми, читаю книги.


 

Даша

фото з Instagram @darkainst

Китай, м.Ухань

В умовах нових правил, коли вихід на вулицю закритий, а замовлення приймають не всі магазини, обирати потрібно з того, що є. Я дуже страждаю без кави і знежиреного молока. А мої друзі сумують за хлібом та шинкою. Зрозуміло, що це не продукти першої необхідності, але незвично в таких умовах. 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *