НОВИНИ

Платформа «Тепле місто» підсумувала торішні досягнення (ВІДЕО)

Коли робота кипить. Платформа «Тепле місто» підсумувала торішні досягнення. А це – близько семи десятка проектів. Та понад сотню подій різних напрямків. Втім, учасники громадської організації кажуть, рости є куди. В плані не лише бажання, а й можливостей.

Серед найбільш знакових проектів минулого року, розповідають учасники «Теплого міста», близько десятка, втілених в рамках проекту «Міські гранти». Та майже втричі більше – за сприяння грантової програми від громадського ресторану.

Щоправда, не завжди все йшло як по маслу, зізнаються координатори організації. Були й «підніжки». Зокрема, на шляху до втілення проекту скверу перед друкарнею. На вулиці Січових Стрільців. Тут плани «Теплого міста» порушили представники торгівельної мережі. Із власним баченням облаштування громадського простору. Втім, переконують активісти, справа не затихла. Лише збавила оберти.

Місто не буде «теплим», а тим більше – успішним, без співпраці громадськості та представників бізнесу, переконані активісти. Це – один зі стратегічних напрямів роботи платформи. Та, як запевняють її учасники, доволі ефективних.

Нині у «Теплому місті» – понад два десятка активістів. Свою діяльність вони не вважають роботою. Кажуть, це – стиль життя. Та можливість зробити його кращим.

Ірина Головенко, Андрій Шустикевич. Новини на «Вежі».

Схожі записи

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]