НОВИНИ

Понад 4 тисячі іванофранківців взяли участь у Йорданських купаннях (ВІДЕО)

Понад 4 тисячі іванофранківців  взяли участь у Йорданських купаннях (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відзначили свято Господнього Богоявлення. Це найдавніший і найбільший празник церковного року. Водохреща є третім і завершальним святом різдвяно-новорічного циклу. З ним православні та греко-католики пов’язують хрещення на ріці Йордані Ісуса Христа. Цей святочний ритуал водосвяття вже вкотре відбувся на берегах Надвірнянської Бистриці.

І вже традиційними на Бистриці стали Йорданські купання. Чимало місцевих “моржів”, задля загартування, купаються у крижаній воді регулярно. Та набагато більше людей пірнають в ополонку лише на Водохрещу. У народі вірять, у такий спосіб можна змити із себе всі гріхи. І зцілитися від багатьох недуг.

Задля безпечного купання у йорданській воді на берегах Бистриці було встановлено рятувально – медичні пости. “Моржі” зі стажем та волонтери надавали пірнальникам відповідні рекомендації щодо правильного занурення у крижану воду.

За підрахунками рятувальників понад 4 тисячі жителів Івано-Франківська взяли участь у Йорданських купаннях. Відтак особовий склад місцевої рятувально-водолазної станції здійснював чергування в посиленому режимі.

Михайло Березень, Михайло Тімаков, Мирон Василик, новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]