Правоохоронці влаштували тренінг для майбутніх журналістів (ВІДЕО)

Взаємодія поліції та ЗМІ на масових заходах. Правоохоронці провели тренінг для студентів-журналістів Прикарпатського національного університету. Це – спільна ідея кафедри журналістики та обласної Нацполіції. Поліцейські розповіли майбутнім працівникам ЗМІ про можливість взаємодії. Та про те, як виконувати професійні обов’язки у натовпі, аби не завдати шкоди собі.

Поліція націлена сприяти журналістам у виконання їх професійних обов’язків, стверджують правоохоронці. Та працівники ЗМІ також повинні дотримуватися певних правил. Під час масових заходів копи радять тримати дистанцію від скупчення людей. І не використовувати політичну символіку. Натомість необхідно ідентифікувати себе як журналіст.

Студенти відзначають, потреба у таких інформаційно-роз’яснювальних тренінгах – беззаперечна. Під час навчальної практики, зізнаються, не завжди знають як правильно діяти. А на тренінгу – практичні навички та обговорення конкретних ситуацій. Разом із правоохоронцями.

Івано-Франківська область лояльна до журналістів, стверджують правоохоронці. За останній рік на Прикарпатті не доведено жодного випадку перешкоджання журналістській діяльності.

Роксолана Бабій, Ярослав Лелет. Новини на “Вежі”.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *