Президент України розповів івано-франківським студентам про плани розвитку освіти (ВІДЕО)

Актовий зал Прикарпатського національного університету вщент наповнений студентами та викладачами івано-франківських вишів. До них навідався особливий гість. Насамперед – спільне виконання національного Гімну.

У своєму щільному графіку Глава держави виніс саме цю зустріч на перше місце. Стверджує, спілкування із молодими людьми для нього – своєрідне «перезавантаження». І саме такі зібрання дають упевненість у завтрашньому дні. Принагідно згадав тих, хто розпочав Революцію Гідності. Таких самих студентів. А нині – Героїв України.

Як і 5 років тому, нині саме від молоді, переконаний Глава держави, залежить те, куди далі рухатиметься Україна. Те, що держава зобов’язана дати у відповідь – це освіта. Петро Порошенко запевнив, кожен, хто хоче навчатися за кордоном невдовзі зможе отримати фінансову допомогу. Для цього нині створюється спеціальний фонд. Але головна умова – повернутися в Україну.

Як саме Президент має намір заохочувати молодь повертатися додому, зацікавило студентів.

Питання – не безпідставне. Для більшості нинішніх студентів повернення в Україну, скоріш, самопожертва, аніж інвестиція у майбутнє. Навіть за умови втілення обіцянок в життя.

А от можливість отримати подвійний диплом студенти оцінили схвально. За словами Петра Порошенка, це також стане можливим із прийняттям нового закону про освіту.

Та які б плани в особистому житті не будувала українська молодь, доля рідної країни їй не байдужа. На зустрічі із Президентом України студенти самі порушили питання нинішнього протистояння Росії. А також – висловили сумніви щодо омріяного вступу України в Європейський Союз.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *