НОВИНИ

Проект “52 стилі життя в Карпатах” презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Проект "52 стилі життя в Карпатах" презентували в Івано-Франківську  (ВІДЕО)

Чарівні гірські пейзажі та дивовижні люди… Чотири країни, територія яких частково пролягає Карпатами, втілюють в життя власні туристичні принади. Загалом, неповторність кожного гірського регіону України, Угорщини, Словачиини та Румунії афішують понад півсотні проектів. Івано-Франківщина та Закарпаття готують 13 туристичних родзинок.

В рамках проекту організатори шукають людей чи сім”ї, котрі займаються традиційним сільським господарством, виготовленням автентичної їжі та ремісництвом. Особливості їхньої культури виробництва та побуту намагатимуться донести до туристів. У вигляді туристичних пакетів турів вихідного дня. Для “просування” продукту буде створено он-лайн -музей традиційних культур праці і побуту Карпат. Також задобиться “віртуальний гід” – мобільний додаток Карпатською живою спадщиною.

На реалізацію “52-ох стилів життя в Карпатах” виділено 2 роки. І чималу суму коштів від Євросоюзу. Результатом даної роботи в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна стане 52 способи проведення вікенду в Карпатах. Саме стільки вихідних налічується у нинішньому році.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]