Проти “Плану Штайнмаєра” виступила Івано-Франківська облрада (ВІДЕО)

Із особливим статусом окупованих територій не погоджується Івано-Франківська обласна рада. Із відповідною заявою “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні” до Президента України та Парламенту звернулися депутати на 31-ій позачерговій сесії. Висловилися проти реалізації так званої “формули Штайнмайєра”. Як відомо, згідно з “Мінськими угодами”, запроваджується особливий статус окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Усі 6 фракцій обласної ради одноголосно підтримали запропонований проект звернення. Вважають, нині в Україні твориться історія. І від цих подій залежить доля держави.

Майже у повному складі завітаала на сесію представники Спілки учасників АТО та створеного одразу після підписання “Плану Штанмаєра” Штабу національного спротиву. Вимагають відкликання підпису Леоніда Кучми.

Зрада відміняється. Жодних виборів під дулами автоматів на Сході України не буде, запевнив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль. Закликав не вестися на дешеві популістичні лозунги та маніпуляцію.

Подібні звернення до Президента України прийняли також Львівська та Тернопільська обласні ради.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *