Прикарпатська поліція розслідує злочини у сфері лісових ресурсів (ВІДЕО)

Близько тисячі кубометрів деревини різних порід. Разом із чіпами. Необлікованої і не внесеної до електронної бази. Це прикарпатські поліцейські виявили на території кількох лісгоспів. У Надвірнянському районі. Під час масових обшуків у справі про незаконну вирубку лісу. Правоохоронці встановили також кілька осіб, ймовірно причетних до вчинення кримінального правопорушення. Це – працівники лісових господарств, які вели «чорну» документацію. Задля незаконних зрубів.

Неконтрольоване вирубування лісу – одна з причин масштабного паводку на Прикарпатті, відзначають правоохоронці. Саме після негоди вони поставили за мету – зупинити злочини проти екосистеми. Мобільна група у складі детективів, слідчих, оперативників та спецпідрозділів поліції уже провела 14 обшуків. За місцем здійснення господарської діяльності та проживання причетних до злочину осіб.

Між тим, лише за останній місяць поліція Івано-Франківщини зафіксувала півтора десятка злочинів у сфері лісових ресурсів. А це – десятки кубів знищеного лісу.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *